wtorek, 21 kwietnia 2015

II Czernicka Noc Muzeów

 
 Zapraszamy wszystkich odkrywców tajemnic lokalnej historii do udziału w Grze o Pierścień organizowanej przez SDL Spichlerz w ramach II Czernickiej Nocy Muzeów. Wydarzenie odbędzie się 15 maja 2015r (piątek) w godzinach 20:00 - 24:00.

Gra o pierścień to nocna gra terenowa odbywającą się w przestrzeni Czernicy. Początek gry - teren przy Ośrodku Kultury Zameczek. Wyjście uczestników na trasę odbywać się będzie w 10-osobowych grupach. Wszystkich graczy prosimy o zabranie ze sobą latarek lub innego źródła światła. Dodatkową atrakcją tegorocznej Nocy Muzeów będzie możliwość obserwacja nieba wraz grupą ASTROHUNTERS.

Gra o pierścień to wyprawa dla śmiałków. Pytanie więc czy jesteś gotowy zmierzyć się z zawiłymi zagadkami z przeszłości? Czy Twoje serce i umysł są na tyle szlachetne, aby śmiało sięgnąć po pradawny pierścień barona Hugo von Roth? Czy masz na tyle odwagi, aby stawić czoło wszelkim przeciwnościom losu podczas poszukiwań?
Oto odnaleziony został stary rękopis Friedricha Roth! Zawiera on mapę z zamierzchłych czasów oraz wskazówki dotyczące miejsca ukrycia największego skarbu barona Hugo von Roth – pierścienia o niezwykłej mocy. Musisz się pospieszyć, bo duchy z przeszłości, które posiadają wiedzę mogącą pomóc w rozwiązaniu zagadki, pojawiają się w dawnej posiadłości barona jedynie na krótki moment, raz w roku – w tę jedną, niezwykłą noc – 15 maja!

Czas ucieka, nie zwlekaj, spiesz się i przybywaj do Czernicy – może to właśnie Ty zostaniesz śmiałkiem, któremu uda się odnaleźć pierścień i poznać jego tajemnicę!

Informacje o naszym wydarzeniu można mieć zawsze przy sobie dzięki aplikacji Noc Muzeów dostępnej na urządzenia z systemem Android.

Do pobrania:
Regulamin II Czernickiej Nocy Muzeów